UGC Yaratıcısı Ol

İçerik Yaratıcılarımız kimlerdir?

Içerik oluşturucularımız, güzel oldukları, yetenekli oldukları, sözcükleri ve eylemleri güzel bir şekilde kullandıkları için özenle seçilmiş yaratıcılardır; bu da gerçekten iyi içerik saglar.

Toplulugumuza katılması için herhangi birini seçmiyoruz; bunun yerine ürünlerinize tutku duyan içerik olusturucuları seçiyoruz. Içerik oluşturucularımız, etik ajansımızın birlikte çalıştıgı markaları seviyor ve onları günlük yaşam tarzlarına dahil ediyor, bu da incelemelerini çok daha anlamlı ve özgün kılıyor. Içerik oluşturucularımızı becerilerine, yeteneklerine ve benzer ilgi alanlarını paylaşan takipçilerden oluşan bir topluluga nasıl ulalşabileceklerine göre seçiyoruz.

Sıkıcı ve sahte içerik oluşturuculara elveda deyin. Ikna edici ama özgün satış tonlarına sahip yaratıcılarla çalışıyoruz

Üreticilerimiz ne diyor?

Sude N.

"Aducg.com'da UGC yaratıcı hizmeti sunmak gerçekten muazzam bir deneyim. Platform, markalarla işbirliği yapma ve benzersiz içerikler oluşturma konusunda bana geniş bir özgürlük tanıyor. Ayrıca, özellikle ödeme süreçleri konusunda sağladıkları kolaylık sayesinde işbirliklerimi daha da keyifli hale getiriyorlar. Müşteri destekleri de her zaman yardımcı oluyor!"

Burak A.

"Aducg.com'da UGC yaratıcılığı yapmak, sadece yaratıcılığıma izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda dünya çapındaki markalarla bağlantı kurmama da olanak tanıyor. Platformun ödeme süreçlerindeki basitlik, işbirliklerimi yönetmeyi çok daha verimli hale getiriyor. Platformun kullanımı kolay ve destek ekibi harika!"

Aylin T.

"Aducg.com, UGC yaratıcılığını benimsemek isteyenlere harika bir fırsat sunuyor. Çeşitli markalarla çalışmak ve onlara özgün içerikler sunmak gerçekten muhteşem. Akademide aldığım eğitimleri uygulamam için çok büyük bir fırsat. Sundukları avantajlar sınırsız!"

Sürecimiz

İÇERİK ÜRETİCİ EKİBİMİZE KATIL!

Sevilen markaların marka yüzü olma şansını yakala

1-Başvurunu Yap

Başvuru formunu eksiksiz şekilde doldur. Kısa bir tanıtım video çek. Bunun için elinde bulunan herhangi bir ürünü seçebilirsin. Başvuru formunda bulunan ilgili alandan çekmiş olduğun kısa tanıtım(min 15-20sn) videosunu yükleyerek başvurunu tamamla.

Üretici Olmak İçin Kaydol

2-Aramıza Katıl

Başvurun onaylanırsa bizden bir onay maili alacaksın aramıza hoşgeldin. Seni ilerleyen süreçte bilgilendireceğiz.

Üretici Olmak İçin Kaydol

3-UGC Reklamını Çek

Kampanya için brief geldiğinde videonu çek. Çektiğin video bize gönder ve onaylanmasını bekle.

Üretici Olmak İçin Kaydol

4-Ödemeni Al

Gönderdiğin videolar onaylandıktan sonra yaptığın işin tadını çıkarma zamanı. Hem ücretsiz ürünlerinin tadını çıkarmaya devam et hem de ücretini al.

Üretici Olmak İçin Kaydol

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, AdUGC'ye katılmak için influencer olmanıza gerek yok. Çok sayıda takipçinizin olması veya herhangi bir profilinizde içerik yayınlamanız gerekmiyor. Kamera önünde olmaktan hoşlanan ve ilgi çekici içerik oluşturma deneyimi olan herkes başvurabilir. Asıl önemsediğimiz şey, size sunduğumuz ürünlerle harika ve ilgi çekici içerikler oluşturma becerinizdir.

İçerik üretici ekibimize katılmak için önceden herhangi bir profesyonel deneyime ihtiyacınız yoktur. Bunu herkes yapabilir! Sadece TikTok ve Instagram gibi uygulamalarda çok izlenen tarzda içerikler üretme konusunda tutkulu olmalısınız ve videolarınızı düzenleme konusunda bilginiz olmalıdır. Ayrıca yaratıcılığınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak çok sayıda kaynak, bilgilendirici yazılar ve içerik üretici atölyeleri sunuyoruz.

Başvuru formunda daha önce yaptığınız çalışmaları istiyoruz. Ama yoksa hiç sorun değil! Bir deneme çalışması yaparak başvuru formunuza ekleyebilirsiniz. Ekibimize katıldıktan sonra içeriklerinizi geliştirmek için sizinle birçok kaynak paylaşıyoruz. Siz yeter ki video çekmekten keyif alın ve bunu tutkuyla yapın.

Ödemeler, bir projeyi tamamladıktan sonra Iban numaranıza 7 iş günü içinde yapılmaktadır.